LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary

ZONDAG 10 AUGUSTUS 2014

Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen

13:00 - 23:00 /

De tiende editie van Latinvillage Festival zal plaatsvinden op zondag 10 augustus 2014 van 13:00 - 23:00 uur. We verhuizen dit jaar naar een nieuwe fantastische locatie! Spannender, groener, indrukwekkender en dynamisch. Dit zijn enkele bijzonderheden van Spaarnwoude-Velsen, de nieuwe locatie van LatinVillage Festival 2014.

Je hebt Flash Player 9+ nodig om deze pagina te kunnen laden.

Get Adobe Flash player
LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen LatinVillage Festival 2014 - 10 Year Anniversary - 10-08-2014 - Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen
13:00 - 13:45
Sir Charles
Sir Charles

Sir Charles
The Netherlands



13:45 - 14:30
Lucky Charmes
Lucky Charmes

Lucky Charmes
Nederland



14:30 - 15:30
Rockzsolid
Rockzsolid

Rockzsolid
The Netherlands



15:30 - 16:30
Franky Rizardo
Franky Rizardo

Franky Rizardo
Nederland



16:30 - 17:30
Gregor Salto
Gregor Salto

Gregor Salto
Nederland



17:30 - 18:30
Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)
Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)

Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)
Nederland



18:30 - 19:00
KiT (kuenta I Tambú) (LIVE)
KiT (kuenta I Tambú) (LIVE)

KiT (kuenta I Tambú) (LIVE)
The Netherlands



19:00 - 20:00
Mastiksoul (PRT)
Mastiksoul (PRT)

Mastiksoul (PRT)
Portugal



20:00 - 21:00
Genairo Nvilla
Genairo Nvilla

Genairo Nvilla
Nederland



21:00 - 22:00
La Fuente
La Fuente

La Fuente
Nederland



22:00 - 23:00
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



22:00 - 23:00
Glenn Helder
Glenn Helder

Glenn Helder
The Netherlands



22:00 - 23:00
Gerardo Rosales (PERCUSSION)
Gerardo Rosales (PERCUSSION)

Gerardo Rosales (PERCUSSION)
Venezuela



17:00 - 20:00
Mitch Crown
Mitch Crown

Mitch Crown
Nederland



20:00 - 23:00
Roga
Roga

Roga
The Netherlands



13:00 - 14:00
Rob Black
Rob Black

Rob Black
The Netherlands



14:00 - 15:00
DDK
DDK

DDK
The Netherlands



15:00 - 16:00
Fellow (DJ Set)
Fellow (DJ Set)

Fellow (DJ Set)
The Netherlands



16:00 - 17:00
Childsplay
Childsplay

Childsplay
The Netherlands



17:00 - 17:30
Kraantje Pappie (LIVE)
Kraantje Pappie (LIVE)

Kraantje Pappie (LIVE)
Nederland



17:30 - 18:30
Snelle Jelle
Snelle Jelle

Snelle Jelle
The Netherlands



18:30 - 19:30
Lady Bee
Lady Bee

Lady Bee
Nederland



19:30 - 20:00
Adje (LIVE)
Adje (LIVE)

Adje (LIVE)
Nederland



20:00 - 21:00
The Flexican & Sef
The Flexican & Sef

The Flexican & Sef
The Netherlands



21:00 - 22:00
Moortje (CUR)
Moortje (CUR)

Moortje (CUR)
The Netherlands



22:00 - 23:00
Kuddedieren
Kuddedieren

Kuddedieren
The Netherlands



15:00 - 19:30
V.I.
V.I.

V.I.
Nederland



19:30 - 23:00
Marboo
Marboo

Marboo
The Netherlands



13:00 - 13:30
Dominic Candéla
Dominic Candéla

Dominic Candéla
The Netherlands



13:30 - 14:00
Bassanova
Bassanova

Bassanova
The Netherlands



14:00 - 14:30
The South
The South

The South
The Netherlands



14:30 - 15:00
Afro Bro's
Afro Bro's

Afro Bro's
The Netherlands



15:00 - 16:00
Brian Chundro & Santos
Brian Chundro & Santos

Brian Chundro & Santos
Nederland



16:00 - 16:30
San Marchello
San Marchello

San Marchello
The Netherlands



16:30 - 17:00
Praia del Sol
Praia del Sol

Praia del Sol
The Netherlands



17:00 - 17:30
Funky Ro
Funky Ro

Funky Ro
The Netherlands



17:30 - 18:00
Santos Suarez
Santos Suarez

Santos Suarez
The Netherlands



18:00 - 19:00
Stefan Vilijn
Stefan Vilijn

Stefan Vilijn
Nederland



19:00 - 21:00
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



19:00 - 21:00
Cleyton Barros (PERCUSSION)
Cleyton Barros (PERCUSSION)

Cleyton Barros (PERCUSSION)
The Netherlands



21:00 - 21:30
Motafied Beatz & MC Me
Motafied Beatz & MC Me

Motafied Beatz & MC Me
The Netherlands



21:30 - 22:00
The Essentials
The Essentials

The Essentials
The Netherlands



22:00 - 23:00
Roul and Doors
Roul and Doors

Roul and Doors
Nederland



13:00 - 18:00
Dirty B
Dirty B

Dirty B
The Netherlands



18:00 - 23:00
Knowledje
Knowledje

Knowledje
The Netherlands



13:00 - 14:00
Fritz the Face
Fritz the Face

Fritz the Face
The Netherlands



14:00 - 15:00
Fullscale
Fullscale

Fullscale
Nederland



15:00 - 16:00
SP
SP

SP
The Netherlands



16:00 - 17:00
SMP
SMP

SMP
The Netherlands



17:00 - 18:00
Weslo
Weslo

Weslo
Nederland



18:00 - 19:00
Biggi
Biggi

Biggi
Nederland



19:00 - 20:00
Abstract
Abstract

Abstract
Nederland



20:00 - 21:00
Prime
Prime

Prime
The Netherlands



21:00 - 22:00
Waxfiend
Waxfiend

Waxfiend
Nederland



22:00 - 23:00
Fanny West
Fanny West

Fanny West
Nederland



15:00 - 19:00
Melodee
Melodee

Melodee
The Netherlands



19:00 - 23:00
Iceman
Iceman

Iceman
The Netherlands



14:00 - 15:00
Rojo
Rojo

Rojo
The Netherlands



15:00 - 16:00
Sigi
Sigi

Sigi
The Netherlands



16:00 - 17:00
Pepez
Pepez

Pepez
The Netherlands



17:00 - 18:00
Incognito
Incognito

Incognito
Nederland



18:00 - 19:00
DJ - JMB
DJ - JMB

DJ - JMB
The Netherlands



19:00 - 20:00
Gerardo Rosales & DJ Chimbin (LIVE)
Gerardo Rosales & DJ Chimbin (LIVE)

Gerardo Rosales & DJ Chimbin (LIVE)
Venezuela



20:00 - 21:00
LatinMaster
LatinMaster

LatinMaster
The Netherlands



21:00 - 22:00
Yuchi
Yuchi

Yuchi
The Netherlands



22:00 - 23:00
Panchito
Panchito

Panchito
Curacao



14:15 - 15:00
Extremos (WORKSHOP)
Extremos (WORKSHOP)

Extremos (WORKSHOP)
The Netherlands



17:15 - 17:30
Estilo Dance (DANCE SHOW)
Estilo Dance (DANCE SHOW)

Estilo Dance (DANCE SHOW)
The Netherlands



16:00 - 23:00
Q-Bah
Q-Bah

Q-Bah
The Netherlands



13:00 - 15:00
Rojo
Rojo

Rojo
The Netherlands



21:15 - 21:30
Estilo Dance (DANCE SHOW)
Estilo Dance (DANCE SHOW)

Estilo Dance (DANCE SHOW)
The Netherlands



13:00 - 14:30
CL'audio
CL'audio

CL'audio
The Netherlands



14:30 - 15:30
Owen Densa
Owen Densa

Owen Densa
The Netherlands



15:30 - 16:30
SoulRoots
SoulRoots

SoulRoots
The Netherlands



16:30 - 17:30
Marly Mar
Marly Mar

Marly Mar
The Netherlands



17:30 - 18:30
Pascal Morais
Pascal Morais

Pascal Morais
The Netherlands



18:30 - 20:00
CinCity
CinCity

CinCity
The Netherlands



20:00 - 21:30
Rancido
Rancido

Rancido
The Netherlands



21:30 - 23:00
Franklin Rodriques
Franklin Rodriques

Franklin Rodriques
The Netherlands



15:00 - 23:00
Clark Kent
Clark Kent

Clark Kent
The Netherlands



17:30 - 17:45
Chappell
Chappell

Chappell
The Netherlands



13:00 - 16:30
Tokyoboss
Tokyoboss

Tokyoboss
The Netherlands



16:30 - 18:00
The Voyagers
The Voyagers

The Voyagers
The Netherlands



18:00 - 20:00
Badguyz
Badguyz

Badguyz
The Netherlands



20:00 - 22:00
Otis Hajo
Otis Hajo

Otis Hajo
The Netherlands



16:00 - 22:00
MC Issy
MC Issy

MC Issy
The Netherlands



22:00 - 23:30
Bastian & Atréyu
Bastian & Atréyu

Bastian & Atréyu
The Netherlands




location
Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen
Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen
Oostbroekerweg 1
1981 LR, Velsen

  • download-route
  • parking-info
  • public-transport

  • rules-regulations
  • terms
  • timetable