LatinVillage Festival 2017

ZONDAG 20 AUGUSTUS 2017

Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen

13:00 - 23:00 /

Op 20 augustus 2017 zal LatinVillage Festival weer terugkeren in het mooie groene en zonnige recreatiegebied Spaarnwoude. Met meer dan 11 prachtige stages varierend van Salsa, Kizomba, Latinhouse, Moombathon, eclectic beats en te gekke live optredens van grote Latin artiesten wordt dit een editie om niet te vergeten.

Je hebt Flash Player 9+ nodig om deze pagina te kunnen laden.

Get Adobe Flash player
13:00 - 14:00
Artistic Raw
Artistic Raw

Artistic Raw
The Netherlands



14:00 - 15:00
Bryan Dalton
Bryan Dalton

Bryan Dalton
Nederland



15:00 - 16:00
La Fuente
La Fuente

La Fuente
Nederland



16:00 - 17:00
R-Wan (FR)
R-Wan (FR)

R-Wan (FR)
Frankrijk



17:00 - 18:15
Benny Rodrigues
Benny Rodrigues

Benny Rodrigues
Nederland



18:15 - 19:00
KiT (kuenta I Tambu) (LIVE)
KiT (kuenta I Tambu) (LIVE)

KiT (kuenta I Tambu) (LIVE)
The Netherlands



19:00 - 20:00
Genairo Nvilla
Genairo Nvilla

Genairo Nvilla
Nederland



20:00 - 21:00
Sidney Samson
Sidney Samson

Sidney Samson
Nederland



21:00 - 22:00
ChildsPlay
ChildsPlay

ChildsPlay
The Netherlands



22:00 - 23:00
D-Rashid x Cleyton Barros
D-Rashid x Cleyton Barros

D-Rashid x Cleyton Barros
Nederland



13:00 - 16:00
Massive
Massive

Massive
Nederland



16:00 - 19:00
Mitch Crown
Mitch Crown

Mitch Crown
Nederland



19:00 - 23:00
Roga
Roga

Roga
The Netherlands



13:00 - 15:00
Walter Correia
Walter Correia

Walter Correia
Nederland



15:00 - 16:00
Cache Royale (Live + Band)
Cache Royale (Live + Band)

Cache Royale (Live + Band)
Nederlandse Antillen



16:00 - 17:00
Panchito
Panchito

Panchito
Curacao



17:00 - 18:00
Kenny B. (Live + Band)
Kenny B. (Live + Band)

Kenny B. (Live + Band)
Nederland



18:00 - 19:00
JMB
JMB

JMB
The Netherlands



19:00 - 20:00
Splash (Live + Band)
Splash (Live + Band)

Splash (Live + Band)
Nederland



20:00 - 21:00
Matias
Matias

Matias
Nederland



21:00 - 22:00
Traffassi (Live + Band)
Traffassi (Live + Band)

Traffassi (Live + Band)
Nederland



22:00 - 23:00
LatinMaster
LatinMaster

LatinMaster
The Netherlands



15:00 - 23:00
Q-Bah
Q-Bah

Q-Bah
The Netherlands



13:00 - 13:30
Nick Vall
Nick Vall

Nick Vall
Nederland



13:30 - 14:10
Tokyoboss
Tokyoboss

Tokyoboss
The Netherlands



14:10 - 14:40
Praia del Sol
Praia del Sol

Praia del Sol
The Netherlands



14:40 - 15:20
Onderkoffer
Onderkoffer

Onderkoffer
Nederland



15:20 - 15:40
Bollebof (Live)
Bollebof (Live)

Bollebof (Live)
Nederland



15:40 - 16:45
Weslo
Weslo

Weslo
Nederland



16:45 - 17:50
Nicky Bizzle
Nicky Bizzle

Nicky Bizzle
Nederland



17:50 - 18:10
Lina Ice (Live)
Lina Ice (Live)

Lina Ice (Live)
Nederland



18:10 - 18:50
Deadly Zoo
Deadly Zoo

Deadly Zoo
Nederland



18:50 - 19:20
Valsbezig (Live)
Valsbezig (Live)

Valsbezig (Live)
Nederland



19:20 - 20:00
Bizzey
Bizzey

Bizzey
Nederland



20:00 - 20:40
KD Soundsystem
KD Soundsystem

KD Soundsystem
The Netherlands



20:40 - 21:10
Sevn Alias (Live)
Sevn Alias (Live)

Sevn Alias (Live)
Nederland



21:10 - 21:50
RUGGED
RUGGED

RUGGED
Nederland



21:50 - 22:20
Hato
Hato

Hato
Nederland



14:00 - 15:00
JayMc
JayMc

JayMc
Nederland



15:00 - 19:00
Izzy Bizzy
Izzy Bizzy

Izzy Bizzy
Nederland



19:00 - 22:15
MC Taylor
MC Taylor

MC Taylor
Nederland



13:00 - 16:00
Cris Forte
Cris Forte

Cris Forte
Nederland



16:00 - 17:00
Jack Petrochi
Jack Petrochi

Jack Petrochi
Nederland



17:00 - 18:00
Morelasoul
Morelasoul

Morelasoul
Nederland



18:00 - 19:00
Sigi
Sigi

Sigi
The Netherlands



19:00 - 20:00
Mickster
Mickster

Mickster
Nederland



20:00 - 21:00
Dos Anjos
Dos Anjos

Dos Anjos
-



21:00 - 22:30
Tinta
Tinta

Tinta
Nederland



16:00 - 22:30
Shockwave
Shockwave

Shockwave
Nederland



13:00 - 15:00
Workshop By Salsafactory
Workshop By Salsafactory

Workshop By Salsafactory
Nederland



13:00 - 14:00
Turne
Turne

Turne
Nederland



14:00 - 14:45
DMNDSPN
DMNDSPN

DMNDSPN
Nederland



14:45 - 15:30
DEEJAY KID
DEEJAY KID

DEEJAY KID
Nederland



15:30 - 15:45
Zefanio (Live)
Zefanio (Live)

Zefanio (Live)
Nederland



15:45 - 16:30
Johnny 500
Johnny 500

Johnny 500
Nederland



16:30 - 17:00
Jayh (Live)
Jayh (Live)

Jayh (Live)
The Netherlands



17:00 - 17:45
Superior
Superior

Superior
Nederland



17:45 - 18:15
F1rstman (Live + Band)
F1rstman (Live + Band)

F1rstman (Live + Band)
Nederland



18:15 - 19:15
Abstract
Abstract

Abstract
Nederland



19:15 - 20:15
Ronnie Flex & Deuxperience Band (Live + Band)
Ronnie Flex & Deuxperience Band (Live + Band)

Ronnie Flex & Deuxperience Band (Live + Band)
Nederland



20:15 - 21:00
Biggi Ft Elton Jonathan
Biggi Ft Elton Jonathan

Biggi Ft Elton Jonathan
Nederland



21:00 - 21:30
Dieux Pére
Dieux Pére

Dieux Pére
Nederland



21:30 - 22:00
Diaz & Bruno
Diaz & Bruno

Diaz & Bruno
Nederland



22:00 - 23:00
Flava
Flava

Flava
Nederland



15:10 - 19:00
JayMc
JayMc

JayMc
Nederland



19:00 - 22:45
Marboo
Marboo

Marboo
The Netherlands



13:00 - 14:00
Moradzo
Moradzo

Moradzo
Nederland



14:00 - 14:45
Rocky Wellstack
Rocky Wellstack

Rocky Wellstack
Nederland



14:45 - 15:30
STTRBSTN
STTRBSTN

STTRBSTN
Nederland



15:30 - 16:00
Rino Sambo
Rino Sambo

Rino Sambo
Nederland



16:00 - 16:45
Gualtiero
Gualtiero

Gualtiero
Nederland



16:45 - 17:30
Jason Imanuel
Jason Imanuel

Jason Imanuel
Nederland



17:30 - 18:15
Lady Bee
Lady Bee

Lady Bee
Nederland



18:15 - 19:00
Moortje (CUR)
Moortje (CUR)

Moortje (CUR)
The Netherlands



19:00 - 19:45
Fabrie & Paolo
Fabrie & Paolo

Fabrie & Paolo
Nederland



19:45 - 20:30
Team Rush Hour
Team Rush Hour

Team Rush Hour
Nederland



20:30 - 21:15
MBA
MBA

MBA
Nederland



21:15 - 22:00
Rishi Romero
Rishi Romero

Rishi Romero
Nederland



15:00 - 19:00
Nas-T
Nas-T

Nas-T
Nederland



19:00 - 22:00
Vocab
Vocab

Vocab
Nederland



13:00 - 13:45
SWG
SWG

SWG
Nederland



13:45 - 14:15
Ricardo Castano
Ricardo Castano

Ricardo Castano
Nederland



14:15 - 14:45
Renato S
Renato S

Renato S
Nederland



14:45 - 15:15
Ivory (CO)
Ivory (CO)

Ivory (CO)
Nederland



15:15 - 15:45
Regor Kien
Regor Kien

Regor Kien
Nederland



15:45 - 17:00
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



17:00 - 17:30
Brian Chundro & Santos
Brian Chundro & Santos

Brian Chundro & Santos
Nederland



17:30 - 18:00
Benny Dinero
Benny Dinero

Benny Dinero
Nederland



18:00 - 18:30
Wessel S
Wessel S

Wessel S
Nederland



18:30 - 19:00
Boomistics
Boomistics

Boomistics
Nederland



19:00 - 19:30
ScottEasy & Gasparo
ScottEasy & Gasparo

ScottEasy & Gasparo
Nederland



19:30 - 20:00
Renco
Renco

Renco
Nederland



20:00 - 20:30
Sam Blans
Sam Blans

Sam Blans
Nederland



20:30 - 21:00
Afro Bro's
Afro Bro's

Afro Bro's
The Netherlands



21:00 - 21:30
Funky Ro
Funky Ro

Funky Ro
The Netherlands



21:30 - 22:00
Ruben Vitalis
Ruben Vitalis

Ruben Vitalis
Nederland



22:00 - 22:30
Badd Dimes
Badd Dimes

Badd Dimes
Nederland



15:45 - 17:15
Glenn Helder (On Drums)
Glenn Helder (On Drums)

Glenn Helder (On Drums)
The Netherlands



15:45 - 17:15
Dudu Capoeira (On Drums)
Dudu Capoeira (On Drums)

Dudu Capoeira (On Drums)
Nederland



13:00 - 16:00
Chaos
Chaos

Chaos
Nederland



16:00 - 20:00
Knowledje
Knowledje

Knowledje
The Netherlands



20:00 - 22:30
Patrick Brown
Patrick Brown

Patrick Brown
The Netherlands



13:00 - 15:00
Sentimenz
Sentimenz

Sentimenz
Nederland



15:00 - 16:00
Giordan Chase
Giordan Chase

Giordan Chase
Nederland



16:00 - 17:00
Owen Densa
Owen Densa

Owen Densa
The Netherlands



17:00 - 18:00
Rudy Lima
Rudy Lima

Rudy Lima
Nederland



18:00 - 19:00
BADGUYZ & MC JEANY
BADGUYZ & MC JEANY

BADGUYZ & MC JEANY
Nederland



19:00 - 20:00
Pascal Morais
Pascal Morais

Pascal Morais
The Netherlands



20:00 - 21:15
Afro Warriors (AO )
Afro Warriors (AO )

Afro Warriors (AO )
Angola



21:15 - 22:15
AfroTura
AfroTura

AfroTura
Nederland



16:00 - 22:15
Romeo van Nielen (on Percussion)
Romeo van Nielen (on Percussion)

Romeo van Nielen (on Percussion)
Nederland



16:00 - 22:15
Mc Me
Mc Me

Mc Me
Nederland



13:00 - 14:00
Le Mar
Le Mar

Le Mar
Nederland



14:00 - 15:15
Marc Rowland
Marc Rowland

Marc Rowland
Nederland



15:15 - 16:15
Airietja
Airietja

Airietja
Nederland



16:15 - 17:00
Dani-L Mebius
Dani-L Mebius

Dani-L Mebius
Nederland



17:00 - 17:45
Rob Lee
Rob Lee

Rob Lee
Nederland



17:45 - 18:30
Simon Kidzoo
Simon Kidzoo

Simon Kidzoo
Nederland



18:30 - 19:15
Greg N grandi
Greg N grandi

Greg N grandi
Nederland



19:15 - 20:00
Jasper Clash
Jasper Clash

Jasper Clash
The Netherlands



20:00 - 20:45
Stefan Vilijn
Stefan Vilijn

Stefan Vilijn
Nederland



20:45 - 21:30
Oliver Twizt
Oliver Twizt

Oliver Twizt
Nederland



21:30 - 22:15
Lucky Charmes
Lucky Charmes

Lucky Charmes
Nederland



22:15 - 23:00
MarllDexx
MarllDexx

MarllDexx
Nederland



15:00 - 19:00
Jolly Good
Jolly Good

Jolly Good
Nederland



19:00 - 23:00
MC Spyder
MC Spyder

MC Spyder
Nederland



13:00 - 14:00
Brian Mann
Brian Mann

Brian Mann
Nederland



14:00 - 15:00
Tony Fitz
Tony Fitz

Tony Fitz
Nederland



15:00 - 16:00
HOJA Soundsystem
HOJA Soundsystem

HOJA Soundsystem
Nederland



16:00 - 17:30
Migosy
Migosy

Migosy
Nederland



17:30 - 19:00
Marly Mar & Cl’Audio
Marly Mar & Cl’Audio

Marly Mar & Cl’Audio
The Netherlands



19:00 - 20:30
SoulRoots
SoulRoots

SoulRoots
The Netherlands



20:30 - 22:00
DeepRootedSoul
DeepRootedSoul

DeepRootedSoul
Nederland



17:00 - 22:00
MC D-JaY
MC D-JaY

MC D-JaY
Nederland




location
Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen
Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen
Oostbroekerweg 1
1981 LR, Velsen

  • download-route
  • parking-info
  • public-transport
  • public-transport
  • public-transport