LatinVillage Festival

ZONDAG 27 JUNI 2010

Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak

11:00 - 23:00 /

In 2005 wordt voor de eerste keer het outdoor festival LatinVillage gehouden op Recreatieterrein Spaarnwoude. Inmiddels is LatinVillage het grootste latin festival van heel Europa en trekken jaarlijks duizenden latin liefhebbers naar het festival om te genieten van authentieke latin, salsa en rumba en tegelijkertijd helemaal los te gaan op moderne latin house en eclectische dance!

Je hebt Flash Player 9+ nodig om deze pagina te kunnen laden.

Get Adobe Flash player
LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 27-06-2010 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak
11:00 - 12:00
Greg van Bueren
Greg van Bueren

Greg van Bueren
Nederland



12:00 - 13:00
Marc Rowland
Marc Rowland

Marc Rowland
Nederland



13:00 - 14:00
Bassjackers
Bassjackers

Bassjackers
Nederland



14:00 - 15:00
Ralvero
Ralvero

Ralvero
Nederland



15:00 - 16:00
Oliver Twizt
Oliver Twizt

Oliver Twizt
Nederland



16:00 - 17:00
Nick and Danny Chatelain
Nick and Danny Chatelain

Nick and Danny Chatelain
Spanje



17:00 - 18:00
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



18:00 - 19:00
David Penn
David Penn

David Penn
Spanje



19:00 - 20:00
Gregor Salto
Gregor Salto

Gregor Salto
Nederland



20:00 - 21:00
Sidney Samson
Sidney Samson

Sidney Samson
Nederland



21:00 - 22:00
Jesse Garcia
Jesse Garcia

Jesse Garcia
Spanje



22:00 - 23:00
Hardwell
Hardwell

Hardwell
Nederland



13:00 - 17:00
Knowledje
Knowledje

Knowledje
The Netherlands



17:00 - 20:00
Mitch Crown
Mitch Crown

Mitch Crown
Nederland



20:00 - 23:00
Roga
Roga

Roga
The Netherlands



11:00 - 12:00
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



11:00 - 12:00
El Chino
El Chino

El Chino
Duitsland



12:00 - 13:00
Taiti & Cristel
Taiti & Cristel

Taiti & Cristel
Nederland



13:00 - 14:00
Extremos (WORKSHOP)
Extremos (WORKSHOP)

Extremos (WORKSHOP)
The Netherlands



14:00 - 15:00
Taiti & Cristel
Taiti & Cristel

Taiti & Cristel
Nederland



15:00 - 18:00
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



15:00 - 18:00
El Chino
El Chino

El Chino
Duitsland



18:00 - 19:30
Lalo Rodriguez
Lalo Rodriguez

Lalo Rodriguez
Puerto Rico



19:30 - 20:00
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



19:30 - 20:00
El Chino
El Chino

El Chino
Duitsland



20:00 - 20:30
Taiti & Cristel
Taiti & Cristel

Taiti & Cristel
Nederland



20:00 - 20:30
Marlon & Sjomara
Marlon & Sjomara

Marlon & Sjomara
Nederland



20:00 - 20:30
Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)
Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)

Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)
Nederland



20:30 - 22:00
Q-Sign
Q-Sign

Q-Sign
Nederlandse Antillen



22:00 - 23:00
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



22:00 - 23:00
El Chino
El Chino

El Chino
Duitsland



11:00 - 13:00
Nizzle
Nizzle

Nizzle
Nederland



13:00 - 14:00
Turne
Turne

Turne
Nederland



14:00 - 15:00
L-Dopa
L-Dopa

L-Dopa
Nederland



15:00 - 16:00
Fanny West
Fanny West

Fanny West
Nederland



16:00 - 17:00
The Partysquad
The Partysquad

The Partysquad
Nederland



17:00 - 18:00
Billy The Kit
Billy The Kit

Billy The Kit
Nederland



17:45 - 18:15
Dio (live)
Dio (live)

Dio (live)
Nederland



18:15 - 19:00
SP
SP

SP
The Netherlands



19:00 - 20:00
Rob Manga
Rob Manga

Rob Manga
Nederland



20:00 - 21:15
Flow 212
Flow 212

Flow 212
Portugal



20:15 - 21:00
The Flexican
The Flexican

The Flexican
Nederland



21:00 - 22:00
Beesmunt Sound System
Beesmunt Sound System

Beesmunt Sound System
Nederland



22:00 - 23:00
Goodgrip
Goodgrip

Goodgrip
Nederland



15:00 - 19:00
Goodgrip
Goodgrip

Goodgrip
Nederland



19:00 - 22:00
Fit
Fit

Fit
Nederland



11:00 - 12:00
Praia del Sol
Praia del Sol

Praia del Sol
The Netherlands



12:00 - 13:00
Dani-L Mebius
Dani-L Mebius

Dani-L Mebius
Nederland



13:00 - 14:00
Apster
Apster

Apster
Nederland



13:00 - 14:00
Kenneth G
Kenneth G

Kenneth G
Nederland



14:00 - 15:00
Genairo Nvilla
Genairo Nvilla

Genairo Nvilla
Nederland



15:00 - 16:00
Stefan Vilijn
Stefan Vilijn

Stefan Vilijn
Nederland



16:00 - 17:00
Leroy Styles
Leroy Styles

Leroy Styles
Nederland



17:00 - 18:00
Nicky Romero
Nicky Romero

Nicky Romero
Nederland



18:00 - 19:00
Kid Kaio
Kid Kaio

Kid Kaio
Nederland



18:00 - 19:00
Ilker Akay
Ilker Akay

Ilker Akay
Nederland



19:00 - 20:00
GLOWINTHEDARK
GLOWINTHEDARK

GLOWINTHEDARK
Nederland



20:00 - 21:00
Brian Chundro & Santos
Brian Chundro & Santos

Brian Chundro & Santos
Nederland



21:00 - 22:45
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



21:00 - 22:45
Andrei Russo (on Percussion)
Andrei Russo (on Percussion)

Andrei Russo (on Percussion)
Nederland



12:00 - 15:00
Elton Jonathan
Elton Jonathan

Elton Jonathan
Nederland



15:00 - 19:00
Lady Bee
Lady Bee

Lady Bee
Nederland



19:00 - 22:45
Bizzey
Bizzey

Bizzey
Nederland



12:00 - 16:00
Junior.Fransisco
Junior.Fransisco

Junior.Fransisco
Nederland



13:00 - 14:30
Zouklovers
Zouklovers

Zouklovers
Nederland



16:00 - 18:00
Vato Gonzalez & MC Tjen
Vato Gonzalez & MC Tjen

Vato Gonzalez & MC Tjen
Nederland



16:00 - 18:00
Tjen
Tjen

Tjen
Nederland



18:00 - 19:00
Melly Mel
Melly Mel

Melly Mel
Nederland



18:00 - 19:00
Cream
Cream

Cream
Nederland



19:00 - 20:00
Hardhouse Banton
Hardhouse Banton

Hardhouse Banton
UK



20:00 - 21:00
The Outsiders
The Outsiders

The Outsiders
Nederland



20:00 - 21:00
Boogshe
Boogshe

Boogshe
Nederland



21:00 - 22:30
Funk Butcher
Funk Butcher

Funk Butcher
UK



14:00 - 18:00
Mo MC
Mo MC

Mo MC
Nederland



18:00 - 22:30
Spyder
Spyder

Spyder
Nederland



12:00 - 13:00
Waxafix
Waxafix

Waxafix
Nederland



14:00 - 16:00
Groovebrother
Groovebrother

Groovebrother
Nederland



16:00 - 17:30
Rob Boskamp
Rob Boskamp

Rob Boskamp
Nederland



17:30 - 19:00
Jeroenski
Jeroenski

Jeroenski
Nederland



19:00 - 20:30
Brian S
Brian S

Brian S
Nederland



20:30 - 21:30
Chris Rox
Chris Rox

Chris Rox
Nederland



21:30 - 22:30
Quinten de Rozario
Quinten de Rozario

Quinten de Rozario
Nederland