LatinVillage Festival

ZONDAG 26 JUNI 2011

Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak

14:00 - 23:00 /

In 2005 wordt voor de eerste keer het outdoor festival LatinVillage gehouden op Recreatieterrein Spaarnwoude. Inmiddels is LatinVillage het grootste latin festival van heel Europa en trekken jaarlijks duizenden latin liefhebbers naar het festival om te genieten van authentieke latin, salsa en rumba en tegelijkertijd helemaal los te gaan op moderne latin house en eclectische dance!

Je hebt Flash Player 9+ nodig om deze pagina te kunnen laden.

Get Adobe Flash player
LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 26-06-2011 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak
14:00 - 15:00
Brian Chundro & Santos
Brian Chundro & Santos

Brian Chundro & Santos
Nederland



15:00 - 16:00
Stefan Vilijn
Stefan Vilijn

Stefan Vilijn
Nederland



16:00 - 17:00
Shermanology
Shermanology

Shermanology
Nederland



17:00 - 18:00
Grégory
Grégory

Grégory
France



18:00 - 19:00
Nick and Danny Chatelain
Nick and Danny Chatelain

Nick and Danny Chatelain
Spanje



19:00 - 20:00
Benny Rodrigues
Benny Rodrigues

Benny Rodrigues
Nederland



20:00 - 21:00
Chus
Chus

Chus
Spain



21:00 - 22:00
Jesse Garcia
Jesse Garcia

Jesse Garcia
Spanje



22:00 - 23:00
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



14:00 - 19:00
Mitch Crown
Mitch Crown

Mitch Crown
Nederland



19:00 - 13:00
Roga
Roga

Roga
The Netherlands



14:00 - 14:45
Nizzle
Nizzle

Nizzle
Nederland



14:45 - 15:15
Gio
Gio

Gio
The Netherlands



14:45 - 15:15
Keizer (LIVE)
Keizer (LIVE)

Keizer (LIVE)
The Netherlands



15:30 - 16:00
Jim Aasgier
Jim Aasgier

Jim Aasgier
The Netherlands



16:00 - 16:15
Gers Pardoel
Gers Pardoel

Gers Pardoel
The Netherlands



16:15 - 17:00
Jaimie Fanatic
Jaimie Fanatic

Jaimie Fanatic
The Netherlands



17:00 - 17:30
Fouradi
Fouradi

Fouradi
The Netherlands



17:30 - 18:15
Fanny West
Fanny West

Fanny West
Nederland



18:15 - 18:45
Lange Frans & Band
Lange Frans & Band

Lange Frans & Band
The Netherlands



18:45 - 19:30
Henzel & Disco Nova
Henzel & Disco Nova

Henzel & Disco Nova
Nederland



19:30 - 19:45
Zwart Licht
Zwart Licht

Zwart Licht
The Netherlands



19:45 - 21:00
Melly Mel
Melly Mel

Melly Mel
Nederland



21:00 - 21:45
Jayh (Live)
Jayh (Live)

Jayh (Live)
The Netherlands



21:00 - 21:45
Reverse & Adje
Reverse & Adje

Reverse & Adje
The Netherlands



21:45 - 23:00
The Flexican
The Flexican

The Flexican
Nederland



21:45 - 23:00
Sef
Sef

Sef
Nederland



14:00 - 18:00
Melodee
Melodee

Melodee
The Netherlands



18:00 - 23:00
Iceman
Iceman

Iceman
The Netherlands



14:00 - 15:00
Robbie Taylor
Robbie Taylor

Robbie Taylor
The Netherlands



14:00 - 15:00
Marc MacRowland
Marc MacRowland

Marc MacRowland
Nederland



15:00 - 16:00
Jasper Clash
Jasper Clash

Jasper Clash
The Netherlands



16:00 - 19:00
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



16:00 - 19:00
Andrei Russo (on Percussion)
Andrei Russo (on Percussion)

Andrei Russo (on Percussion)
Nederland



19:00 - 19:30
Apster
Apster

Apster
Nederland



19:30 - 20:00
Artistic Raw
Artistic Raw

Artistic Raw
The Netherlands



20:00 - 21:00
Dani-L Mebius
Dani-L Mebius

Dani-L Mebius
Nederland



20:00 - 21:00
Praia del Sol
Praia del Sol

Praia del Sol
The Netherlands



21:00 - 22:00
GLOWINTHEDARK
GLOWINTHEDARK

GLOWINTHEDARK
Nederland



22:00 - 23:00
Genairo Nvilla
Genairo Nvilla

Genairo Nvilla
Nederland



14:00 - 18:00
Bizzey
Bizzey

Bizzey
Nederland



18:00 - 23:00
Patrick Brown
Patrick Brown

Patrick Brown
The Netherlands



14:00 - 15:00
2muchlipstick
2muchlipstick

2muchlipstick
Nederland



15:00 - 16:00
Biggi Ft Elton Jonathan
Biggi Ft Elton Jonathan

Biggi Ft Elton Jonathan
Nederland



16:00 - 17:00
Fullscale
Fullscale

Fullscale
Nederland



17:00 - 18:00
The Partysquad
The Partysquad

The Partysquad
Nederland



18:00 - 19:00
Rob Manga
Rob Manga

Rob Manga
Nederland



19:00 - 20:00
Flava
Flava

Flava
Nederland



20:00 - 21:00
Abstract
Abstract

Abstract
Nederland



21:00 - 22:00
SP
SP

SP
The Netherlands



22:00 - 23:00
Dyna
Dyna

Dyna
Nederland



14:00 - 19:00
Fit
Fit

Fit
Nederland



19:00 - 23:00
Goodgrip
Goodgrip

Goodgrip
Nederland



14:00 - 16:00
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



16:00 - 17:00
Alex Gee
Alex Gee

Alex Gee
Nederland



17:00 - 19:00
Yuchi
Yuchi

Yuchi
The Netherlands



19:00 - 21:00
Bas
Bas

Bas
The Netherlands



21:00 - 23:00
LatinMaster
LatinMaster

LatinMaster
The Netherlands



17:15 - 17:30
Estilo Dance (DANCE SHOW)
Estilo Dance (DANCE SHOW)

Estilo Dance (DANCE SHOW)
The Netherlands



19:15 - 19:30
Estilo Dance (DANCE SHOW)
Estilo Dance (DANCE SHOW)

Estilo Dance (DANCE SHOW)
The Netherlands



21:15 - 21:30
Marlon & Sjomara
Marlon & Sjomara

Marlon & Sjomara
Nederland



14:00 - 15:00
Nilzon
Nilzon

Nilzon
The Netherlands



15:00 - 15:45
Pura Energia by Andrei Russo
Pura Energia by Andrei Russo

Pura Energia by Andrei Russo
The Netherlands



15:45 - 16:15
Nilzon
Nilzon

Nilzon
The Netherlands



16:15 - 17:00
Pura Energia by Andrei Russo
Pura Energia by Andrei Russo

Pura Energia by Andrei Russo
The Netherlands



17:00 - 18:00
KBCA
KBCA

KBCA
The Netherlands



18:00 - 20:00
Elroy Vanderley
Elroy Vanderley

Elroy Vanderley
Nederland



20:00 - 21:00
Chris
Chris

Chris
The Netherlands



21:00 - 23:00
Anderson Balbino
Anderson Balbino

Anderson Balbino
Brazilie



17:00 - 23:00
Nerynho
Nerynho

Nerynho
The Netherlands