LatinVillage festival

ZONDAG 2 JULI 2006

Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak

11:00 - 23:00 /

LatinVillage festival Spaarnwoude

Je hebt Flash Player 9+ nodig om deze pagina te kunnen laden.

Get Adobe Flash player
LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage festival - 02-07-2006 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak
12:00 - 13:30
Randy Vicious
Randy Vicious

Randy Vicious
Nederland



13:30 - 15:00
Jeroenski
Jeroenski

Jeroenski
Nederland



15:00 - 16:00
Roog
Roog

Roog
Nederland



16:00 - 17:00
Gregor Salto
Gregor Salto

Gregor Salto
Nederland



17:00 - 19:00
Grégory
Grégory

Grégory
France



19:00 - 20:00
Erick E
Erick E

Erick E
Nederland



20:00 - 21:00
Benny Rodrigues
Benny Rodrigues

Benny Rodrigues
Nederland



21:00 - 22:00
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



21:00 - 22:00
Andrei Russo (on Percussion)
Andrei Russo (on Percussion)

Andrei Russo (on Percussion)
Nederland



22:00 - 23:00
Lucien Foort
Lucien Foort

Lucien Foort
Nederland



12:00 - 23:00
Gee
Gee

Gee
Nederland



11:00 - 12:00
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



12:00 - 13:00
Extremos (WORKSHOP)
Extremos (WORKSHOP)

Extremos (WORKSHOP)
The Netherlands



13:00 - 14:00
Morry Krispijn
Morry Krispijn

Morry Krispijn
Nederland



14:00 - 15:00
La Caz
La Caz

La Caz
Nederland



15:00 - 16:00
Willy
Willy

Willy
Nederland



15:15 - 15:30
Manoah & Femke
Manoah & Femke

Manoah & Femke
Nederland



16:00 - 17:30
Johnny Polanco Y Su Conjunto Amistad
Johnny Polanco Y Su Conjunto Amistad

Johnny Polanco Y Su Conjunto Amistad
Verenigde Staten



17:30 - 18:30
Aimeline from Paris
Aimeline from Paris

Aimeline from Paris
Frankrijk



17:15 - 17:30
Orville Small
Orville Small

Orville Small
Nederland



18:30 - 19:30
Cache Royale (Live + Band)
Cache Royale (Live + Band)

Cache Royale (Live + Band)
Nederlandse Antillen



19:30 - 20:30
Lubi
Lubi

Lubi
UK



19:30 - 20:45
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



20:30 - 22:00
Gerardo Rosales & DJ Chimbin (LIVE)
Gerardo Rosales & DJ Chimbin (LIVE)

Gerardo Rosales & DJ Chimbin (LIVE)
Venezuela



22:00 - 22:15
Salsa Dance Squad
Salsa Dance Squad

Salsa Dance Squad
Nederland



22:00 - 22:15
Alberto de Souza
Alberto de Souza

Alberto de Souza
Nederland



22:00 - 22:45
Lubi
Lubi

Lubi
UK



22:00 - 22:45
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



16:00 - 23:00
Doctor Salsa
Doctor Salsa

Doctor Salsa
Nederland



11:00 - 13:30
Mr. Speak
Mr. Speak

Mr. Speak
Nederland



13:30 - 15:30
L-Dopa
L-Dopa

L-Dopa
Nederland



15:30 - 16:45
Cream
Cream

Cream
Nederland



16:45 - 17:45
MrWix
MrWix

MrWix
Nederland



17:45 - 18:45
Melly Mel
Melly Mel

Melly Mel
Nederland



18:45 - 19:45
Rob Manga
Rob Manga

Rob Manga
Nederland



19:45 - 20:45
Hitmeister D
Hitmeister D

Hitmeister D
Nederland



20:45 - 21:45
SP
SP

SP
The Netherlands



21:45 - 22:45
Jermaine S
Jermaine S

Jermaine S
Nederland



11:00 - 22:45
Stretch
Stretch

Stretch
Nederland



13:00 - 14:00
Sunnery James
Sunnery James

Sunnery James
Nederland



14:00 - 15:00
Ryan Marciano
Ryan Marciano

Ryan Marciano
Nederland



15:00 - 17:00
Rishi Bass
Rishi Bass

Rishi Bass
Nederland



17:00 - 20:00
Cleon Macnack
Cleon Macnack

Cleon Macnack
Nederland



20:00 - 22:30
Randy Vicious
Randy Vicious

Randy Vicious
Nederland



15:00 - 16:00
Willy del Corazon
Willy del Corazon

Willy del Corazon
Nederland



16:00 - 17:00
Tenko
Tenko

Tenko
Nederland



17:00 - 19:00
L-Dopa
L-Dopa

L-Dopa
Nederland



18:00 - 18:30
Ghetto Flow
Ghetto Flow

Ghetto Flow
Nederland



19:00 - 19:30
Quatro Plus
Quatro Plus

Quatro Plus
Kaapverdie



19:00 - 22:45
John de Colombia
John de Colombia

John de Colombia
Nederland



19:00 - 22:45
Sosa
Sosa

Sosa
Nederland