LatinVillage Festival

ZONDAG 28 JUNI 2009

Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak

11:00 - 23:00 /

LatinVillage festival Spaarnwoude

Je hebt Flash Player 9+ nodig om deze pagina te kunnen laden.

Get Adobe Flash player
LatinVillage Festival - 28-06-2009 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 28-06-2009 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 28-06-2009 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 28-06-2009 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 28-06-2009 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak LatinVillage Festival - 28-06-2009 - Recreatiegebied, Spaarnwoude Houtrak
11:00 - 12:00
Risk Sound System
Risk Sound System

Risk Sound System
Nederland



12:00 - 13:00
Oliver Twizt
Oliver Twizt

Oliver Twizt
Nederland



13:00 - 14:00
Jeroenski
Jeroenski

Jeroenski
Nederland



14:00 - 15:00
Gregor Salto
Gregor Salto

Gregor Salto
Nederland



15:00 - 16:00
Grégory
Grégory

Grégory
France



16:00 - 17:00
Benny Rodrigues
Benny Rodrigues

Benny Rodrigues
Nederland



17:00 - 18:00
Chus
Chus

Chus
Spain



18:00 - 19:00
D-Rashid
D-Rashid

D-Rashid
Nederland



19:00 - 20:00
Antoine Clamaran
Antoine Clamaran

Antoine Clamaran
Frankrijk



20:00 - 21:00
Jesse Garcia
Jesse Garcia

Jesse Garcia
Spanje



21:00 - 22:00
Sidney Samson
Sidney Samson

Sidney Samson
Nederland



22:00 - 23:00
Erick E
Erick E

Erick E
Nederland



15:00 - 19:00
Gee
Gee

Gee
Nederland



19:00 - 23:00
Roga
Roga

Roga
The Netherlands



11:00 - 12:00
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



12:00 - 13:00
Zouklovers
Zouklovers

Zouklovers
Nederland



13:00 - 14:00
Extremos (WORKSHOP)
Extremos (WORKSHOP)

Extremos (WORKSHOP)
The Netherlands



15:00 - 16:30
Cache Royale (Live + Band)
Cache Royale (Live + Band)

Cache Royale (Live + Band)
Nederlandse Antillen



16:30 - 18:00
Mauri
Mauri

Mauri
Nederland



18:00 - 19:30
Alex Wilson
Alex Wilson

Alex Wilson
Verenigd Koninkrijk



19:30 - 20:00
Willy
Willy

Willy
Nederland



20:00 - 20:30
Salsa Dance Squad
Salsa Dance Squad

Salsa Dance Squad
Nederland



20:00 - 20:30
Taiti & Cristel
Taiti & Cristel

Taiti & Cristel
Nederland



20:00 - 20:30
Extremos Showgroup
Extremos Showgroup

Extremos Showgroup
Nederland



20:00 - 20:30
Marlon & Sjomara
Marlon & Sjomara

Marlon & Sjomara
Nederland



20:00 - 20:30
Fusion Latina Dancers
Fusion Latina Dancers

Fusion Latina Dancers
Nederland



20:00 - 20:30
Betho & Johanna
Betho & Johanna

Betho & Johanna
Nederland



20:30 - 21:30
Willy
Willy

Willy
Nederland



21:30 - 23:00
Gente de Zona
Gente de Zona

Gente de Zona
Cuba



11:00 - 12:00
Nizzle
Nizzle

Nizzle
Nederland



12:00 - 13:00
L-Dopa
L-Dopa

L-Dopa
Nederland



13:00 - 14:00
Cream
Cream

Cream
Nederland



14:00 - 15:00
Leroy Rey
Leroy Rey

Leroy Rey
Nederland



15:00 - 16:30
Buscemi
Buscemi

Buscemi
Belgium



16:30 - 17:30
Goodgrip
Goodgrip

Goodgrip
Nederland



17:30 - 18:30
Willie Wartaal
Willie Wartaal

Willie Wartaal
Nederland



18:30 - 19:30
Rob Manga
Rob Manga

Rob Manga
Nederland



20:00 - 21:00
SP
SP

SP
The Netherlands



21:00 - 22:00
Fanny West
Fanny West

Fanny West
Nederland



22:00 - 23:00
The Flexican
The Flexican

The Flexican
Nederland



15:00 - 19:00
Melodee
Melodee

Melodee
The Netherlands



19:00 - 23:00
Sef
Sef

Sef
Nederland



11:00 - 12:30
Miss Sugaware
Miss Sugaware

Miss Sugaware
Nederland



12:30 - 13:30
Apster
Apster

Apster
Nederland



12:30 - 13:30
Ilker Akay
Ilker Akay

Ilker Akay
Nederland



13:30 - 14:30
Maroy
Maroy

Maroy
Nederland



13:30 - 14:30
Praia del Sol
Praia del Sol

Praia del Sol
The Netherlands



14:30 - 15:30
Veron
Veron

Veron
Nederland



15:30 - 16:30
Roberto da Costa
Roberto da Costa

Roberto da Costa
Nederland



16:30 - 17:30
Quintino
Quintino

Quintino
Nederland



17:30 - 18:30
Lucky Charmes
Lucky Charmes

Lucky Charmes
Nederland



17:30 - 18:30
Kid Kaio
Kid Kaio

Kid Kaio
Nederland



18:30 - 19:30
Kenneth G
Kenneth G

Kenneth G
Nederland



18:30 - 19:30
Bassjackers
Bassjackers

Bassjackers
Nederland



19:30 - 20:30
Leroy Styles
Leroy Styles

Leroy Styles
Nederland



20:30 - 21:30
Nikolai Dimitrov
Nikolai Dimitrov

Nikolai Dimitrov
Nederland



21:30 - 22:30
Hardwell
Hardwell

Hardwell
Nederland



11:00 - 15:00
V.I.
V.I.

V.I.
Nederland



15:00 - 19:00
Mitch Crown
Mitch Crown

Mitch Crown
Nederland



19:00 - 23:00
Lady Bee
Lady Bee

Lady Bee
Nederland



11:00 - 13:00
Junior.Fransisco
Junior.Fransisco

Junior.Fransisco
Nederland



15:00 - 17:30
Anderson Balbino
Anderson Balbino

Anderson Balbino
Brazilie



17:30 - 18:30
Vato Gonzalez & MC Tjen
Vato Gonzalez & MC Tjen

Vato Gonzalez & MC Tjen
Nederland



17:30 - 18:30
Tjen
Tjen

Tjen
Nederland



21:30 - 22:30
Barrio
Barrio

Barrio
Nederland



11:00 - 13:00
Henzel & Disco Nova
Henzel & Disco Nova

Henzel & Disco Nova
Nederland



13:00 - 14:00
Freshest Kidz
Freshest Kidz

Freshest Kidz
Nederland



14:00 - 15:00
Guerilla Speakerz
Guerilla Speakerz

Guerilla Speakerz
Nederland



15:00 - 16:30
Rockid
Rockid

Rockid
Nederland



16:30 - 18:00
Jaimie Fanatic
Jaimie Fanatic

Jaimie Fanatic
Nederland



18:00 - 19:30
Scottie B
Scottie B

Scottie B
Verenigde Staten



19:30 - 20:30
Estaw
Estaw

Estaw
Nederland



20:30 - 22:00
MrWix
MrWix

MrWix
Nederland



22:00 - 22:45
Melly Mel
Melly Mel

Melly Mel
Nederland



13:00 - 18:00
Jolly Good
Jolly Good

Jolly Good
Nederland



18:00 - 22:45
Bizzey
Bizzey

Bizzey
Nederland