LatinVillage Festival 2018 UITVERKOCHT!

ZONDAG 19 AUGUSTUS 2018

Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen

13:00 - 23:00 /

Op 19 augustus 2018 zal LatinVillage festival weer terugkeren in het mooie groene en zonnige recreatiegebied Spaarnwoude.

LatinVillage is één grote familie en we zien je graag terug in 2018! Zet 19 Augustus groot in je agenda, want je wil LatinVillage 2018 niet missen!

Be part of the family.

Besos,

LatinVillage Family❤️

UNO
13:00 - 14:00
Double Pleasure (BE)
Double Pleasure (BE)

Double Pleasure (BE)
België



14:00 - 15:00
Nessy (MA)
Nessy (MA)

Nessy (MA)
Maroc



15:00 - 16:00
Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)
Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)

Benny Rodrigues (EXCLUSIVE LATINHOUSE SET)
Nederland



16:00 - 17:00
Broederliefde (Live)
Broederliefde (Live)

Broederliefde (Live)
Nederland



17:00 - 18:00
Lady Bee
Lady Bee

Lady Bee
Nederland



18:00 - 19:00
Afro Bros
Afro Bros

Afro Bros
The Netherlands



19:00 - 20:00
Lil' Kleine (Live)
Lil' Kleine (Live)

Lil' Kleine (Live)
Nederland



20:00 - 21:00
ChildsPlay
ChildsPlay

ChildsPlay
The Netherlands



21:00 - 22:00
Gregor Salto
Gregor Salto

Gregor Salto
Nederland



22:00 - 23:00
D-Rashid x Cleyton Barros
D-Rashid x Cleyton Barros

D-Rashid x Cleyton Barros
Nederland



15:45 - 20:00
Mitch Crown
Mitch Crown

Mitch Crown
Nederland



20:00 - 23:00
Roga
Roga

Roga
The Netherlands



13:00 - 15:00
Walter Correia
Walter Correia

Walter Correia
Nederland



15:00 - 16:00
Rolf Sanchez & Latin Society (Live + Band)
Rolf Sanchez & Latin Society (Live + Band)

Rolf Sanchez & Latin Society (Live + Band)
Nederland



16:00 - 17:00
Mickster
Mickster

Mickster
Nederland



17:00 - 18:00
Cache Royale (Live + Band)
Cache Royale (Live + Band)

Cache Royale (Live + Band)
Nederlandse Antillen



18:00 - 19:00
JMB
JMB

JMB
The Netherlands



19:00 - 20:00
Trafassi (Live + Band)
Trafassi (Live + Band)

Trafassi (Live + Band)
Nederland



20:00 - 21:00
LatinMaster
LatinMaster

LatinMaster
The Netherlands



21:00 - 22:00
Djodje (CV) (Live + Band)
Djodje (CV) (Live + Band)

Djodje (CV) (Live + Band)
Kaapverdië



22:00 - 23:00
Sigi
Sigi

Sigi
The Netherlands



15:00 - 23:00
QBAH
QBAH

QBAH
Nederland



13:00 - 14:00
Dieux Pére
Dieux Pére

Dieux Pére
Nederland



14:00 - 15:00
Turne
Turne

Turne
Nederland



15:00 - 16:00
Prime
Prime

Prime
The Netherlands



16:00 - 17:00
Amartey (Live + Band)
Amartey (Live + Band)

Amartey (Live + Band)
Nederland



17:00 - 18:00
Fullscale
Fullscale

Fullscale
Nederland



18:00 - 19:00
Jonna Fraser (Live +Band)
Jonna Fraser (Live +Band)

Jonna Fraser (Live +Band)
Nederland



19:00 - 20:00
Biggi Ft Elton Jonathan
Biggi Ft Elton Jonathan

Biggi Ft Elton Jonathan
Nederland



20:00 - 21:00
Bizzey
Bizzey

Bizzey
Nederland



21:00 - 21:30
Frenna (Live)
Frenna (Live)

Frenna (Live)
Nederland



21:30 - 22:30
Nicky Bizzle
Nicky Bizzle

Nicky Bizzle
Nederland



15:00 - 22:30
Marboo
Marboo

Marboo
The Netherlands



13:00 - 13:45
Gasparo
Gasparo

Gasparo
Nederland



13:45 - 14:15
Funky Ro
Funky Ro

Funky Ro
The Netherlands



14:15 - 14:45
Rob Lee
Rob Lee

Rob Lee
Nederland



14:45 - 15:15
Brian Chundro & Santos
Brian Chundro & Santos

Brian Chundro & Santos
Nederland



15:15 - 16:00
Genairo Nvilla
Genairo Nvilla

Genairo Nvilla
Nederland



16:00 - 17:30
D-Rashid x Glenn Helder x DuDu Capoeira
D-Rashid x Glenn Helder x DuDu Capoeira

D-Rashid x Glenn Helder x DuDu Capoeira
Nederland



17:30 - 18:30
Sam Blans
Sam Blans

Sam Blans
Nederland



18:30 - 19:15
DJ Zak (MA)
DJ Zak (MA)

DJ Zak (MA)
Marokko



19:15 - 20:00
Boomistics
Boomistics

Boomistics
Nederland



20:00 - 20:30
Raymundo
Raymundo

Raymundo
Nederland



20:30 - 21:30
R-Wan (FR)
R-Wan (FR)

R-Wan (FR)
Frankrijk



21:30 - 22:30
Renato S
Renato S

Renato S
Nederland



13:00 - 16:00
Chaos
Chaos

Chaos
Nederland



16:00 - 19:00
Knowledje
Knowledje

Knowledje
The Netherlands



19:00 - 22:30
Patrick Brown
Patrick Brown

Patrick Brown
The Netherlands



13:00 - 13:45
Goneltje
Goneltje

Goneltje
Nederland



13:45 - 14:30
Tokyoboss
Tokyoboss

Tokyoboss
The Netherlands



14:30 - 15:15
Rocky Wellstack
Rocky Wellstack

Rocky Wellstack
Nederland



15:15 - 16:15
Praia del Sol
Praia del Sol

Praia del Sol
The Netherlands



16:15 - 16:30
Jozo (Live)
Jozo (Live)

Jozo (Live)
Nederland



16:30 - 17:00
Fano
Fano

Fano
Nederland



17:00 - 17:15
Flow 212 (PT) (Live)
Flow 212 (PT) (Live)

Flow 212 (PT) (Live)
Portugal



17:15 - 17:30
Goneltje
Goneltje

Goneltje
Nederland



17:30 - 17:55
F1rstman (Live)
F1rstman (Live)

F1rstman (Live)
Nederland



17:55 - 18:40
RUGGED
RUGGED

RUGGED
Nederland



18:40 - 19:10
Lina Ice (Live)
Lina Ice (Live)

Lina Ice (Live)
Nederland



19:10 - 19:55
Hato
Hato

Hato
Nederland



19:55 - 20:25
Hef
Hef

Hef
Nederland



20:25 - 21:10
Onderkoffer
Onderkoffer

Onderkoffer
Nederland



21:10 - 21:30
Valsbezig (Live)
Valsbezig (Live)

Valsbezig (Live)
Nederland



21:30 - 22:15
Weslo
Weslo

Weslo
Nederland



14:00 - 17:00
JayMc
JayMc

JayMc
Nederland



17:00 - 22:30
Izzy Bizzy
Izzy Bizzy

Izzy Bizzy
Nederland



13:00 - 15:00
Workshop By Salsafactory
Workshop By Salsafactory

Workshop By Salsafactory
Nederland



15:00 - 16:00
Cris Forte
Cris Forte

Cris Forte
Nederland



16:00 - 17:00
Walter Correia
Walter Correia

Walter Correia
Nederland



17:00 - 18:00
Jack Petrochi
Jack Petrochi

Jack Petrochi
Nederland



18:00 - 19:00
LatinMaster
LatinMaster

LatinMaster
The Netherlands



19:00 - 20:00
Panchito
Panchito

Panchito
Curacao



20:00 - 21:00
Dos Anjos
Dos Anjos

Dos Anjos
-



21:00 - 21:45
Tinta
Tinta

Tinta
Nederland



21:45 - 22:30
Morelasoul
Morelasoul

Morelasoul
Nederland



16:00 - 22:30
Shockwave
Shockwave

Shockwave
Nederland



13:00 - 15:00
Nigel Hey
Nigel Hey

Nigel Hey
Nederland



15:00 - 15:20
SBMG (Live)
SBMG (Live)

SBMG (Live)
Nederland



15:20 - 16:20
Tokyoboss
Tokyoboss

Tokyoboss
The Netherlands



16:20 - 17:00
Snelle Jelle
Snelle Jelle

Snelle Jelle
The Netherlands



17:00 - 17:15
BKO (Live)
BKO (Live)

BKO (Live)
Nederland



17:15 - 18:00
Henry X
Henry X

Henry X
Nederland



18:00 - 18:30
3robi (Live)
3robi (Live)

3robi (Live)
Nederland



18:30 - 19:00
Abstract
Abstract

Abstract
Nederland



19:00 - 19:15
Young Ellens
Young Ellens

Young Ellens
Nederland



19:15 - 19:30
Abstract
Abstract

Abstract
Nederland



19:30 - 19:45
Jairzinho (Live)
Jairzinho (Live)

Jairzinho (Live)
Nederland



19:45 - 20:20
Drivah
Drivah

Drivah
Nederland



20:20 - 20:50
Mula B (Live)
Mula B (Live)

Mula B (Live)
Nederland



20:50 - 21:30
Noisy Champ
Noisy Champ

Noisy Champ
Nederland



21:30 - 22:30
Goodgrip
Goodgrip

Goodgrip
Nederland



13:00 - 16:00
MC Issy
MC Issy

MC Issy
The Netherlands



16:00 - 19:00
Juvat
Juvat

Juvat
Nederland



19:30 - 22:30
Gary Black
Gary Black

Gary Black
Nederland



13:00 - 14:00
Joenes
Joenes

Joenes
Nederland



14:00 - 15:00
Raul Alexandre
Raul Alexandre

Raul Alexandre
Nederland



15:00 - 16:00
Owen Densa
Owen Densa

Owen Densa
The Netherlands



16:00 - 17:00
Rudy Lima
Rudy Lima

Rudy Lima
Nederland



17:00 - 18:00
SoulRoots
SoulRoots

SoulRoots
The Netherlands



18:00 - 19:00
AfroTura
AfroTura

AfroTura
Nederland



19:00 - 20:00
Pascal Morais
Pascal Morais

Pascal Morais
The Netherlands



20:00 - 21:30
Cee Elassaad (MA)
Cee Elassaad (MA)

Cee Elassaad (MA)
Nederland



21:30 - 22:30
BADGUYZ & MC JEANY
BADGUYZ & MC JEANY

BADGUYZ & MC JEANY
Nederland



15:00 - 19:00
Lirical
Lirical

Lirical
Nederland



19:00 - 22:30
Mc Me
Mc Me

Mc Me
Nederland



13:00 - 13:45
Rino Sambo
Rino Sambo

Rino Sambo
Nederland



13:45 - 14:30
Sebastian Bronk
Sebastian Bronk

Sebastian Bronk
Nederland



14:30 - 15:15
Rick Royal
Rick Royal

Rick Royal
Nederland



15:15 - 16:00
Nick Vall
Nick Vall

Nick Vall
Nederland



16:00 - 16:45
KD Soundsystem
KD Soundsystem

KD Soundsystem
The Netherlands



16:45 - 17:30
Fabrie & Paolo
Fabrie & Paolo

Fabrie & Paolo
Nederland



17:30 - 18:00
MBA
MBA

MBA
Nederland



18:00 - 18:45
Diaz & Bruno
Diaz & Bruno

Diaz & Bruno
Nederland



18:45 - 19:30
DMNDSPN
DMNDSPN

DMNDSPN
Nederland



19:30 - 20:15
Team Rush Hour
Team Rush Hour

Team Rush Hour
Nederland



20:15 - 21:00
Jason Imanuel
Jason Imanuel

Jason Imanuel
Nederland



21:00 - 21:45
Badd Dimes
Badd Dimes

Badd Dimes
Nederland



21:45 - 22:30
Waxfiend
Waxfiend

Waxfiend
Nederland



15:00 - 19:00
Vocab
Vocab

Vocab
Nederland



19:00 - 22:30
Nas-T
Nas-T

Nas-T
Nederland



13:00 - 14:00
Le Mar
Le Mar

Le Mar
Nederland



14:00 - 15:00
Greg N grandi
Greg N grandi

Greg N grandi
Nederland



15:00 - 15:45
Airietja
Airietja

Airietja
Nederland



15:45 - 16:30
Skitzofrenix
Skitzofrenix

Skitzofrenix
Nederland



16:30 - 17:15
Simon Titus
Simon Titus

Simon Titus
Nederland



17:15 - 18:00
La Fuente
La Fuente

La Fuente
Nederland



18:00 - 18:45
Hatim el Khatib
Hatim el Khatib

Hatim el Khatib
Nederland



18:45 - 19:30
Oliver Twizt
Oliver Twizt

Oliver Twizt
Nederland



19:30 - 20:15
Lucky Charmes
Lucky Charmes

Lucky Charmes
Nederland



20:15 - 21:00
Shermanology
Shermanology

Shermanology
Nederland



21:00 - 21:45
Chris Rox
Chris Rox

Chris Rox
Nederland



21:45 - 22:45
Stefan Vilijn
Stefan Vilijn

Stefan Vilijn
Nederland



16:00 - 20:00
Jolly Good
Jolly Good

Jolly Good
Nederland



20:00 - 22:45
MC Spyder
MC Spyder

MC Spyder
Nederland



13:00 - 14:00
Moradzo
Moradzo

Moradzo
Nederland



14:00 - 15:00
Benny Dinero
Benny Dinero

Benny Dinero
Nederland



15:00 - 16:00
Messless
Messless

Messless
Nederland



16:00 - 17:00
Wessel S
Wessel S

Wessel S
Nederland



17:00 - 18:00
Double R
Double R

Double R
Nederland



18:00 - 19:00
Lapendo
Lapendo

Lapendo
Nederland



19:00 - 20:00
Steve Andreas
Steve Andreas

Steve Andreas
Nederland



20:00 - 21:00
Patrick Paul
Patrick Paul

Patrick Paul
Nederland



21:00 - 22:30
Flava
Flava

Flava
Nederland



16:00 - 22:30
Jones Suave
Jones Suave

Jones Suave
Nederland



13:00 - 14:00
Domenico
Domenico

Domenico
Nederland



14:00 - 15:00
Casanova
Casanova

Casanova
Nederland



15:00 - 16:00
Dan Rodrigues
Dan Rodrigues

Dan Rodrigues
Nederland



16:00 - 17:00
Leila Tona
Leila Tona

Leila Tona
Nederland



17:00 - 18:00
Fabio Marcs
Fabio Marcs

Fabio Marcs
Nederland



18:00 - 19:00
Doug Forbek
Doug Forbek

Doug Forbek
Nederland



19:00 - 20:00
Diozo
Diozo

Diozo
Nederland



20:00 - 21:00
Balbino
Balbino

Balbino
Nederland



21:00 - 22:00
Bruno Bickmann
Bruno Bickmann

Bruno Bickmann
Nederland



14:00 - 17:30
MC Nerynho
MC Nerynho

MC Nerynho
Nederland



17:30 - 22:00
Hightower
Hightower

Hightower
Nederland




location
Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen, Velsen
Recreatiegebied Spaarnwoude Velsen
Oostbroekerweg 1
1981 LR, Velsen

  • download-route
  • parking-info
  • public-transport
  • public-transport
  • faq
  • house-rules